מדיניות הפרטיות

הודעת פרטיות זו עבור אחידות ("חברה", "אנחנו", "אותנו" או "שלנו"), מתארת כיצד ומדוע אנו עשויים לאסוף, לאחסן, להשתמש ו/או לשתף ("תהליך") את המידע שלך כשאתה משתמש השירותים שלנו ("שירותים"), למשל כשאתה:

בקר באתר האינטרנט שלנו ב- COM, או בכל אתר משלנו המקשר להודעת פרטיות זו
לעסוק איתנו בדרכים קשורות אחרות - כולל מכירות, שיווק או אירועים כלשהם
שאלות או חששות?
קריאת הודעת פרטיות זו תעזור לך להבין את זכויות הפרטיות שלך ואת הבחירות שלך. אם אינך מסכים עם המדיניות והפרקטיקות שלנו, אנא אל תשתמש בשירותים שלנו. אם עדיין יש לך שאלות או חששות, אנא צור איתנו קשר במרכז התמיכה שלנו.

סיכום זה מספק נקודות מפתח מהודעת הפרטיות שלנו, אך תוכלו לגלות פרטים נוספים על כל אחד מהנושאים הללו על ידי שימוש בתוכן העניינים שלנו למטה כדי למצוא את החלק שאתה מחפש.

איזה מידע אישי אנו מעבדים?
כשאתה מבקר, משתמש או מנווט את השירותים שלנו, אנו עשויים לעבד מידע אישי בהתאם לאופן בו אתה מתקשר עם אחידות והשירותים, הבחירות שאתה מבצע והמוצרים והתכונות בהן אתה משתמש.

האם אנו מעבדים מידע אישי רגיש?
אנו עשויים לעבד מידע אישי רגיש במידת הצורך בהסכמתך או כמותר אחרת על פי החוק החל.

האם אתה מקבל מידע מצדדים שלישיים?
אנו עשויים לקבל מידע ממאגרי מידע ציבוריים, שותפים שיווקיים, פלטפורמות מדיה חברתית ומקורות חיצוניים אחרים.

איך אתה מעבד את המידע שלי?
אנו מעבדים את המידע שלך כדי לספק, לשפר ולנהל את השירותים שלנו, לתקשר איתך, למניעת אבטחה והונאה ולציית לחוק. אנו עשויים גם לעבד את המידע שלך למטרות אחרות בהסכמתך. אנו מעבדים את המידע שלך רק כאשר יש לנו סיבה משפטית תקפה לעשות זאת.

באילו מצבים ואילו סוגי הצדדים אנו חולקים מידע אישי?
אנו עשויים לשתף מידע במצבים ספציפיים ועם קטגוריות ספציפיות של צדדים שלישיים.

כיצד נשמור על המידע שלך?
יש לנו תהליכים ונהלים ארגוניים וטכניים כדי להגן על המידע האישי שלך. עם זאת, לא ניתן להבטיח כי לא ניתן להבטיח כי טכנולוגיית אחסון אינטרנט או טכנולוגיית מידע על האינטרנט או המידע, ולכן איננו יכולים להבטיח או להבטיח כי האקרים, פושעי רשת, או צדדים שלישיים לא מורשים אחרים לא יוכלו להביס את האבטחה שלנו ולאסוף באופן לא ראוי, לגשת אליהם, לגשת באופן לא ראוי. , גנוב או שנה את המידע שלך.

מהן הזכויות שלך?
יש לך את הזכות לגשת לנתונים אישיים המוחזקים על ידי השירות, לתקן אותם ולמחוק אותם.

כיצד אוכל לממש את הזכויות שלי?
הדרך הקלה ביותר לממש את זכויותיך היא על ידי יצירת קשר איתנו. אנו נשקול ונפעל על פי כל בקשה בהתאם לחוקי הגנת המידע החלים.